به گزارش سرویس ورزشی برنا، این دوره از مسابقات طی روزهای پنجم تا هفتم آذرماه به میزبانی کره جنوبی در جیجو برگزار می شود. به همین منظور تیم کشورمان با حضور سعید ملایی در وزن 81- کیلوگرم و جواد محجوب در وزن 100- کیلوگرم با هدایت مجید زارعیات عصر دوشنبه تهران را به مقصد کره جنوبی ترک می کند.


طبق برنامه مراسم قرعه کشی این مسابقات چهارشنبه 4 آذرماه در «مسیون» هتل شهر جیجو برگزار خواهد شد. سعید ملایی در وزن 81- کیلوگرم عصر پنجشنبه 5 آدرماه وزن کشی کرده و روز جمعه به روی تاتامی می رود. جواد محجوب هم روز جمعه ششم آذرماه وزنکشی کرده و روز شنبه رقابتهای خود را برگزار می کند.


در پایان این مسابقات به نفرات اول 300 ، نفرات دوم180و نفرات سوم 120 امتیاز در رنکنیگ جهانی در راه کسب سهمیه المپیک تعلق خواهد گرفت. نفرات پنجم 60 ، نفرات هفتم 48 ، نفراتی که به یک شانزدهم می رسند 36 امتیاز خواهند گرفت. کسب هر پیروزی هم 4 امتیاز برای جودوکاران در پی دارد.

 

کفپوش تاتامی تولید فومیران در طرح و ابعاد مختلف میباشد. کفپوش ورزشی با کیفیت و دوام بالا تولید شرکت فومیران می باشد. تجهیزات ورزشی با کیفیت بالا تولید شرکت فومیران می باشد.